Yaşam

Cenk Yüksel’den Yaza Yeni Bomba: “Ederin Yok”

Pop Müzik Sanatçısı Cenk Yüksel, 21 Temmuz’da tüm dijital platformlarda yayınlanan Ederin Yok adlı maxi teklisini tüm müzikseverlerin beğenisine sundu.

Diğer eserlerinden farklı olarak müziğin hem Türkçe hem de İngilizce animasyonlu ve yavaş versiyonlarını yayınlayan sanatçı, bu farklı dildeki çalışmalarıyla yurtdışında listelere göz kırpıyor.

Yazın en hızlı müziklerinden biri olmaya hazırlanıyor sende yokSpotify listelerinde üst sıralarda kendine yer bulmaya başladı bile.

Sezen Aksu’nun sahibi olduğu Lonca Studio’da çalışmaları tamamlanan maxi single’da Yılmaz Şallıel’den Mert Alp’e, Barış Büyük’ten Buyruk Akbulut’a birçok başarılı müzisyenin imzası bulunuyor. Müziğin Türkçe sözleri ve müziği Cenk Yüksel’e ait olup, müziğin İngilizce sözleri Canan Syrell Günçer imzasını taşımaktadır. Müziğin yepyeni halini ve diğer tüm versiyonlarını Purpleandmore Youtube kanalında ve tüm dijital platformlarda dinlemek mümkün…

instagram

heyecan

bağlantılı

Facebook

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamen yazarların orijinal niyetleridir ve Onedio’nun yayın politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu