Teknoloji

Hitori No Shita: The Outcast iOS ve Android için Duyuruldu

 
Tencent Games’in yan kuruluşu MoreFun Studios, Çin webcomic dizisi Hitori No Shita: The Outcast’e dayanan bir oyun duyurdu. Şu anda iOS ve Android için geliştirme aşamasında olduğu belirtiliyor.
 
Çağdaş Çin kültürü, mistik dövüş sanatları aksiyonu ve doğaüstü folklorun bir karışımı olan oyun, ünlü The Outcast webcomic serisini uyarlayacak. Bugünün ilk fragmanı, oyuncuların resmi Hitori No Shita: The Outcast oyunu çıktığında keşfedebilecekleri özgün sanat tarzını, canlandırıcı dövüş animasyonlarını, dövüş sistemini ve büyüleyici Inhuman World’ü sergiliyor.
 
Tamamen oyun içi görüntülerle çekilen Hitori No Shita: The Outcast’in fragmanı, tüm dövüş sanatları animasyonlarında kullanılan çarpıcı hareket yakalama teknolojisini sergiliyor. Fragman ayrıca oyunu saldırı ve savunma tekniklerinin bir “dansı” gibi hissettirmek için tasarlanmış gelişmiş dövüş sistemini de sergiliyor.
 
Hitori No Shita: The Outcast resmi oyunu, hem webcomic hem de animasyon serilerinden yepyeni hikaye öğelerini kullanacak. Büyüleyici hikayenin daha fazlası oyunda yaşanabilir.
 
Oynanış Videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu